انتشارات فرانما

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات انتشارات فرانما
کاربر گرامی، 
احتراما به اطلاع می‌رساند به منظور استفاده بهینه از خدمات فرانما خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و مد‌نظر قرار دهید. ثبت نام در فرانما و استفاده از خدمات آن به این معنی است که شرایط و قوانین ذیل را پذیرفته و از آن آگاه می‌باشید، شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می‌شوند. 

• قوانین عمومی 
تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای سامانه فرانما مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. فرانما فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند. 

• توصیف مشتری یا کاربر 
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد. 

• ارتباطات 
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم. 
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار فرانما قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط فرانما با شما هستند . 
• رعایت حریم شخصی 
فرانما اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد. 
• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات 
کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی روزها بصورت شبانه روزی برای کاربران مهیا می‌باشد.
• استرداد کالا 
فرانما  همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت از کالای ارسالی، خریدار می‌تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. چنانچه خریدار مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نموده، می‌بایست از دریافت سفارش خودداری نماید. فرانما متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 48 ساعت کاری به حساب خریدار بازگرداند. 
• سیاست قیمت گذاری 
این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و فرانما به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت فرانما ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.
• نمایندگی 
سامانه فرانما هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی در کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت می‌گیرد. 

• محتوا 
هر آنچه در سایت فرانما در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال فرانما محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص فرانما می‌باشد. 
کلیه حقوق سایت فرانما شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد.

ارسال سراسری
با تخفیف
تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته